Leasing już od 129 zł miesięcznie

solar panels on roof

Ty decydujesz, jak przejść na energię słoneczną

Wszystko zależy od Ciebie, jaką drogę wybierzesz do energii słonecznej?

Przysługujące ulgi i dotacje

Cena nie zawiera dofinansowań, jeśli chcesz z nich skorzystać możesz ubiegać się o dodatkowe 6000zł w programie Mój Prąd oraz zwrot ulgi termomodernizacyjnej. Dotacje nie przysługuje instalacjom w leasingu.

Pełna kontrola

Jesteś właścicielem instalacji i możesz z nią zrobić, co chcesz.

10 lat bezpłatnej gwarancji

Unikalna 10-letnia gwarancja na rynku polskim obejmująca całą instalację, czyli komponenty, okablowanie, zabezpieczenia oraz montaż! Standardowo cena rozszerzonej 10-letniej gwarancji u konkurencji to nawet 5000 zł.

od14 997 zł

Zapłać za instalację z góry. Jesteś właścicielem instalacji od pierwszego dnia.

Jakość przede wszystkim- Fotowoltaika Otovo

Fotowoltaika Otovo jest już w 13 krajach europejskich w tym i w Polsce. Jako norweska firma świadczymy najwyższą jakość z gwarancją nawet do 20 lat na całą instalację fotowoltaiczną!

Dzięki naszemu procesowi certyfikacji, zapewniamy, że otrzymujesz wysokiej jakości sprzęt fotowoltaiczny zainstalowany przez wykwalifikowany zespół montażowy.

Przy wyborze falowników nazywane także inwerterami, na których pracujemy, kierowaliśmy się wydajnością, gwarancjami oraz możliwościami serwisu instalacji fotowoltaicznej.

  • jednofazowe oraz trzyfazowe inwertery/falowniki - Huawei, Fronius, Solis

  • mikrofalowniki Enphase

Wszyscy nasi instalatorzy fotowoltaiki mają niezbędne kwalifikacje, niezbędne certyfikaty, kilka lat doświadczenia oraz ubezpieczenie OC.

Pracujemy na panelach JA Solar, LONGi, Trina Solar oraz Canadian Solar. Są to marki dla fotowoltaiki, które znajdują się w czołówce zestawienia Tier 1 prowadzonego przez Bloomberg. Uwzględnia je nasz kalkulator fotowoltaiki.

Zapytaj nas już teraz, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę z długoletnią gwarancją na całą instalację fotowoltaiczną.

Instalacja fotowoltaiczna

Leasing na instalację fotowoltaiczną dla osób fizycznych

Dowiedz się więcej, jak wygląda leasing na instalację fotowoltaiczną dla osób prywatnych. Paulina Ackermann General Manager na rynek Polski opowiada o naszym flagowym produkcie w wywiadzie dla Murator.pl Zapraszamy do zapoznania się z video!

Moja strona
Blog Otovo
Polityka prywatnościWarunki współpracyWarunki leasingu

© Otovo Sp. z o.o. 2023