Nasze gwarancje

Gdy kupujesz system paneli słonecznych z Otovo, wszystko jest wliczone w cenę. Organizujemy montaż paneli słonecznych i elektrykę po instalacji. Kontaktujemy się z właścicielem sieci elektrycznej, abyś mógł odsprzedać elementy, których już nie używasz. Nie ma ukrytych kosztów ani niemiłych niespodzianek.

Zawsze w najniższej cenie

W Otovo otrzymujesz najniższą cenę. Dostałeś na piśmie ofertę w niższej cenie i tej samej specyfikacji jak u nas? Wtedy u nas dostaniesz taką samą cenę!

Otwarty zakup

Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie odnośnie swoich wyborów. Możesz więc anulować przez 14 dni po podpisaniu kontraktu na zakup.

lat gwarancji na produkt

Otovo wybiera dobrze przetestowane produkty od renomowanych producentów. Panele słoneczne w systemie mają minimalną gwarancję na produkt o długości lat. Falowniki mają minimalną gwarancję na produkt o długości lat, ale w większości przypadków będą działać o wiele dłużej. Zawsze masz pewność, że pomożemy na każdy możliwy sposób, jeśli któraś z części systemu paneli słonecznych zepsuje się podczas trwania gwarancji.

lat gwarancji wydajności

Otovo wybiera wysokiej jakości panele słoneczne od wiodących producentów. Producenci dają lat gwarancji wydajności produktu. Dzięki temu masz pewność, że system paneli słonecznych będzie produkował tyle mocy, ile obiecano. Żywotność paneli słonecznych w naszym chłodnym, norweskim klimacie to ponad 30 lat.

lat gwarancji na instalację

Otovo oferuje lat gwarancji na każdą wykonaną przez nas pracę związaną z instalacją na Twoim dachu. Ponadto, Otovo posiada dobre ubezpieczenie na każdą wykonaną przez nas pracę - od planowania aż do instalacji.

Pytania i odpowiedzi
Polityka prywatnościWarunki współpracy

© Otovo Sp. z o.o. 2021