Letnie słońce, mniejsze rachunki

Przy zakupie instalacji fotowoltaicznej 8 kWp z magazynem energii 5 kWh
Otrzymasz falownik Huwei za 1 zł 🌞🌞🌞
👇🏻 Wpisz adres nieruchomości i otrzymaj bezpłatną wycenę 👇🏻

Dach z instalacją PV - kampania Letnie słońce
oferta limitowana

Niech słońce zapłaci Twoje rachunki

Lato w pełni, a my mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która pozwoli Ci oszczędzać na rachunkach za prąd! Nasza lipcowa promocja to doskonała okazja, by zainwestować w nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.

Kupując system fotowoltaiczny o mocy 8 kWp oraz magazyn energii 5 kWh, otrzymasz inwerter Huawei za jedyne 1 zł! To niezastąpiony element, który zapewni efektywne działanie Twojej instalacji. Promocja trwa tylko do końca lipca!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

   Niższe rachunki za prąd – dzięki energii słonecznej znacząco obniżysz koszty energii.

   Niezależność energetyczna – zyskaj kontrolę nad własnym źródłem energii.

   Ochrona środowiska – wybierając odnawialne źródła energii, dbasz o planetę.

Mój Prąd 6.0 już we wrześniu!


Potwierdzono kontynuację programu "Mój Prąd", co oznacza kolejną szansę na skorzystanie z atrakcyjnych dofinansowań do fotowoltaiki w 2024 roku.


Szczegółowe informacje o programie Mój Prąd 6.0 znajdziesz na naszym materiale video. Zachęcamy do obejrzenia webinaru, możesz także poczytać więcej o nowej odsłonie dofinansowań na naszym blogu.

Etapy przejścia na energię słoneczną

 • etap - poznaj potencjał energetyczny Swojego dachu

  Twój dach, Twój potencjał fotowoltaiczny

  Wprowadź swój adres, a nasz system obliczy potencjał słoneczny Twojego domu. W mniej niż minutę otrzymasz spersonalizowaną ofertę!
 • Etap - personalizacja i oferta

  Personalizacja oferty

  Porównujemy ceny lokalnych instalatorów, aby zaoferować Ci najlepszą możliwą ofertę. Wybierz interesujące Cię produkty i podaj swoje dane, aby otrzymać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Etap - instalacja i podłączenie

  Dbamy o wszystko

  Zajmiemy się całym procesem podłączenia oraz zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego. Udzielimy wsparcia w procesie złożenia wniosku o dotację.
 • etap - produkcja ekologicznej energii

  Ciesz się energią słoneczną przez lata!

  Dzięki aplikacji Otovo pomagamy Ci monitorować Twój system solarny, a nasze gwarancje zapewnią Ci bezpieczeństwo. Możesz być pewien, że zawsze będziemy Cię wspierać!

Otovo w liczbach

 • ikonka - ponad 500 pracowników
  Otovo od 2016 roku stale się rozwija. Obecnie zatrudnionych jest ponad 500 pracowników, którzy mają ten sam cel. Chcą sprowadzić słońce na dachy domów w Europie.
 • ikonka - ponad 1000 instalatorów
  Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami, którzy przestrzegają naszych standardów jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.
 • ikonka - ponad 25000 instalacji
  Obecnie Otovo zainstalowało ponad 25 000 instalacji fotowoltaicznych. Ten wynik to dopiero początek do coraz bardziej ekologicznej przyszłości.
 • ikonka - notowana na giełdzie
  Otovo jest notowane na giełdzie od 3 lat. Zapewnia to maksymalną przejrzystość naszego modelu biznesowego, docenianego i wybieranego przez naszych inwestorów i klientów każdego dnia.

Co mówią nasi Klienci

 • cytat
  "Skorzystałem z usług OTOVO do zamontowania instalacji fotowoltaicznej. Jestem zadowolony z wykonanej instalacji na dachu oraz w budynku. Nie musiałem nic robić po swojej stronie, a Panowie monterzy zajęli się wszystkim. Instalacja wykonana fachowo i profesjonalnie. Polecam!" - Marcin Sz.
 • cytat
  "Profesjonalna i miła obsługa, dobre wsparcie techniczne. Przygotowanie projektu, doradztwo i dobór podzespołów adekwatny do oczekiwań. Instalacja przebiegła bez problemu. Polecam!" - Waldemar P.