Poznaj opinie Klientów Otovo

W Otovo przykładamy szczególną wagę do świadczenia usług najwyższej jakości. Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Na ich podstawie jesteśmy w stanie poprawiać nasz serwis oraz ciągle ulepszać naszą ofertę <3

solar panels on roof

Przemysław - Warszawa:

Zdecydowałam się na współpracę z formą Otovo, ponieważ czułem, że dostaje odpowiedź na każde pytanie, kontakt, mimo że zdalny był bardzo szybki. Specjaliści Otovo rozwiali moje wszystkie wątpliwości, a maiłem dużo pytań :) Podoba mi się, że mam pełny dostęp do mojej instalacji.

dodać foto

Piotr - Konin:

Zdecydowałem się na firmę Otovo, ponieważ dostałem bardzo dobrą ofertę oraz czułem się zaopiekowany jako klient. Komunikacja była bardzo szybka, odpowiedziano na moje wszystkie, nawet trudne pytania techniczne. Polecam każdemu - trzymajcie tak dalej!

Sebastian - Warszawa:

Firmę znalazłem w necie. Wszystko fajnie działa, jakbym robił zakupy w e-commerce. Dodatkowo ceny są bardzo rozsądne. Dokumentacja i cała oferta bardzo przejrzysta, także bardzo wygodny kontakt.

foto dodać

foto ...

Zbigniew - Warszawa:

Powiem krótko - cena, pewność wiarygodność. Jestem bardzo zadowolony. Podoba mi się szybka komunikacja i wysokiej jakości obsługa klientów.

Damian - Gorlice:

Otovo ma bardzo dobrą ofertę oraz wygodną stronę internetową. Montaż przebiegł sprawnie, ekipa była bardzo fajna i doświadczona.

dodac foto

Pytania i odpowiedzi
Polityka prywatnościWarunki współpracy

© Otovo Sp. z o.o. 2021