Wynajmij fotowoltaikę

☀️ już od 129 zł miesięcznie
☀️ bez wkładu własnego
☀️ 20 lat gwarancji
Instalacje Fotowoltaiczne

Leasing na instalację fotowoltaiczną dla osób fizycznych

Dowiedz się więcej, jak wygląda leasing na instalację fotowoltaiczną dla osób prywatnych. Paulina Ackermann General Manager na rynek Polski opowiada o naszym flagowym produkcie w wywiadzie dla Murator.pl Zapraszamy do zapoznania się z video!

Otovo w liczbach

 • ikonka - ponad 500 pracowników
  Otovo od 2016 roku stale się rozwija. Obecnie zatrudnionych jest ponad 500 pracowników, którzy mają ten sam cel. Chcą sprowadzić słońce na dachy domów w Europie.
 • ikonka - ponad 1000 instalatorów
  Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami, którzy przestrzegają naszych standardów jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.
 • ikonka - ponad 25000 instalacji
  Obecnie Otovo zainstalowało ponad 25 000 instalacji fotowoltaicznych. Ten wynik to dopiero początek do coraz bardziej ekologicznej przyszłości.
 • ikonka - notowana na giełdzie
  Otovo jest notowane na giełdzie od 3 lat. Zapewnia to maksymalną przejrzystość naszego modelu biznesowego, docenianego i wybieranego przez naszych inwestorów i klientów każdego dnia.

Opinie naszych klientów

 • cytat
  "Jestem bardzo zadowolona z instalacji i obsługi. Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc. Szybki termin realizacji zamówienia i montaż cały odbył się w jednym dniu. Polecam z czystym sumieniem." - Dorota M.
 • cytat
  "Polecamy fotowoltaikę z Otovo. Bardzo dobry kontakt z konsultantem, wszystkie formalności przed instalacją załatwiane elektronicznie. Instalacja bardzo sprawna, raptem dwa dni. Wszystkie formalności z zakładem energetycznym również załatwia Otovo, także prowadzą "za rączkę" od początku do końca." - Tadeusz P.

Niesiemy światło tym, którzy go potrzebują

W czerwcu Otovo zdecydowało się wziąć udział w projekcie SolarAid , międzynarodowej organizacji charytatywnej, która działa na rzecz stworzenia zrównoważonego rynku lamp solarnych w Afryce. W czerwcu za każdy sprzedany panel fotowoltaiczny przekażemy 1 euro na rzecz SolarAid, aby zmienić życie tysięcy ludzi.
SoladAid