Pompa ciepła z Otovo to najlepszy wybór!

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj ofertę na pompę ciepła w ciągu 24h!
solar panels on roof

Formularz kontaktowy

Wypełnij ten formularz, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. Wspólnie zoptymalizujemy efektywność energetyczną Twojego domu za pomocą pompy ciepła.

  Gdzie mieszkasz?

  Wzrost rachunków? Bez strachu!

  Zwiększ samowystarczalność swojego domu i obniż koszty! ☀️Pompy ciepła to mądry wybór dla tych, którzy chcą bardziej wydajnego, przyjaznego dla środowiska i wygodnego systemu energetycznego. Największą zaletą jest bezobsługowość - koniec z dorzucaniem opału do pieca czy rozpalaniem paleniska!

  Wydajność pomp sprawia, że ​​idealnie nadają się do redukcji kosztów energii, oferując znaczne oszczędności na rachunkach. Czy wiesz, że pompa ciepła potrafi wyprodukować 5 kWh energii cieplnej z 1 kWh energii elektrycznej pobranej z sieci? A co jeśli możesz mieć tą energią z własnych modułów fotowoltaicznych? To dobry interes!

  Ponadto wymagają stosunkowo niewielkiej konserwacji w porównaniu z tradycyjnymi systemami, co zmniejsza koszty długoterminowe. Zainstalowanie pompy ciepła może zwiększyć wartość nieruchomości, ponieważ coraz więcej nabywców szuka zrównoważonych rozwiązań i niskich kosztów eksploatacji.
  pompa ciepła york
  Pompe di calore

  Jak działają pompy ciepła powietrze-woda?

  Może wygląda skomplikowanie, ale w rzeczywistości to bułka z masłem. Zastanawiałeś się kiedyś jak działa lodówka? Pompa ciepła opiera się dokładnie o ten sam proces, z jedną różnicą - działa w drugą stronę, a więc pobiera energię z otoczenia i oddaje ją do obiegu wewnętrznego. A wiesz co jest najlepsze? To, że skutkiem ubocznym są znacząco zmniejszające się rachunki za energię oraz uniknięcie emisji gazów cieplarnianych.

  Ile kosztują pompy ciepła powietrze-woda?


  Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do parametrów obiektu. Potrzebujesz zorientować się o jakim rzędzie wielkości mówimy? Nie ma problemu:

  Dla przeciętnego obiektu będziemy poruszać się wśród pomp o mocy 8kW, 10kW, 12kW. Tak, mamy mniejsze, mamy większe ale to raczej skrajne przypadki. Dobrze wyceniona pompa ciepła o mocy 10kW będzie kosztowała około 40 000 PLN brutto, ale to nie wszystko - możesz ubiegać o dofinansowania!

  Ostatnia edycja programu Mój Prąd wspierała inwestycję kwotą 19 400 PLN, jest bardzo duża szansa na ponowienie tych warunków w nowej edycji planowanej na wiosnę 2024. Oprócz tego, możesz odliczyć ulgę termomodernizacyjną 12%, 19% lub nawet 32%. Przy najbardziej sprzyjających parametrach finalnie 40 000 PLN może zamienić się w mniej niż 15 000 PLN!
  costo
  Pompe di calore

  Ile czasu zajmuje montaż pompy ciepła powietrze-woda?

  Dzięki naszemu fantastycznemu zespołowi ekspertów Otovo możesz pożegnać się ze wszystkimi problemami związanymi z instalacją systemu pompy ciepła. Dzięki naszej usłudze „pod klucz” Twój system będzie zainstalowany i gotowy do użycia w ciągu zaledwie kilku tygodni od podpisania umowy. Tak, dobrze przeczytałeś!
  W mgnieniu oka będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami wydajnego i przyjaznego dla środowiska systemu grzewczego. Z niecierpliwością czekamy na zapewnienie komfortu w Twoim domu przy maksymalnej prostocie i szybkości dzięki pompom ciepła. Gotowy, aby rozpocząć z nami tę niesamowitą przygodę?

  Dlaczego warto zintegrować pompę ciepła z systemem fotowoltaicznym?

  Pompa ciepła to urządzenie wykorzystujące w 75% energię odnawialną i 25% energię elektryczną do produkcji ciepłej wody do celów grzewczych i sanitarnych. Nie ma lepszego połączenia niż synchronizacja tych dwóch rozwiązań.

  Czy można montować PC bez PV? Tak, to możliwe, jednak biorąc pod uwagę rosnące ceny energii elektrycznej inwestycja bez zabezpieczenia jakie daje własna elektrownia produkująca prąd jest dość ryzykowna. Chcesz mieć spokój na lata? Sprawdź możliwości montażu obu systemów.
  Pompe di calore

  Niezliczone korzyści dla Ciebie

  Projekt systemu integrującego fotowoltaikę i pompę ciepła stanowi idealne rozwiązanie umożliwiające zwiększenie własnej produkcji i zużycia energii, ale nie tylko:
  To wybór, który pomoże Ci obniżyć koszty na rachunku poprzez zmniejszenie ilości energii pobieranej z krajowej sieci
  Integracja obu systemów pozwala na akumulację energii cieplnej do produkcji ciepłej wody i ogrzewania domu
  Połączenie fotowoltaiki i pompy ciepła przekłada się na równowagę zapotrzebowania na energię, wysoką wydajność.

  Wypełnij formularz!

  Jaką pompę wybrać?

  Przede wszystkim - wybierz pompę która będzie odpowiednio dopasowania do Twojego obiektu! Dobór to podstawa. Skontaktuj się z nami poprzez formularz aby uzyskać bezpłatną pomoc przy obliczeniu zapotrzebowania na ciepło Twojego obiektu.
  Kolejny krok to przegląd marek i parametrów oferowanych pomp na rynku. To dość proste: mamy dużo tanich chińskich pomp (odradzamy), kilka polskich, koreańskich i japońskich. My wybraliśmy amerykańską. Dlaczego? Bo dalej najwięcej w najbardziej zadowalającej cenie dla Klienta, a poza tym gwarantuje nam spokój na lata. Kilka argumentów, które mają znaczenie:

    Wbudowana III stopniowa inwerterowa grzałka o mocy do 9 kW (temperatura -25 stopni? To nie problem dla Yorka, zawsze będziesz miał ciepło)

    Sprężarka Mitsubishi (niedościgniony wzór, nie wymyślamy koła na nowo, to gwarancja solidności i niezawodności)

    Grupa Johnson Controls ponad 150 lat na rynku (amerykański gigant stojący za marką York)

    Klasa efektywności A+++ (niskie zużycie, wysokie COP).

  pompa ciepła york

  Co dalej?

  • Laptop
   Oferta
  • Doradca techniczny
   Omówienie oferty z doradcą
  • Kobieta siedząca przy laptopie
   Podpisanie oferty (płatność 40%)
  • Doradca z działu technicznego
   Weryfikacja warunków technicznych z działem technicznym
  • Instalator podający dłoń Klientowi
   Kontakt z instalatorem
  • Weryfikacja warunków zdalna
   Audyt (lokalny lub zdalny - w zależności od potrzeby)
  • pompa ciepła
   Montaż nowego źródła ciepła
  • Portfel z pieniędzmi
   Rozliczenie pozostałej kwoty (płatność 60%)