Członkowie zespołu Otovo w norweskim biurze, w Oslo

Członkowie zespołu Otovo

O nas - Fotowoltaiki | Otovo.pl

Otovo pomaga w produkcji energii słonecznej na Twoim własnym dachu. Dzięki naszej stronie wybierzemy dla Ciebie lokalnego, wykwalifikowanego instalatora oferującego montaż, oraz panele słoneczne, o najwyższej jakości w stosunku do ceny. Wykorzystujemy technologię, aby poznać możliwości Twojego dachu i umówić montaż najlepszych dla Ciebie paneli słonecznych. Będziemy z Tobą podczas całego procesu założenia paneli, do momentu aż Twoja instalacja będzie gotowa do produkcji energii.

Teraz przyszedł czas na Polskę! W tym roku zaczęliśmy przygotowania do startu; weryfikowaliśmy instalatorów oraz wybieraliśmy najwyższej klasy panele słoneczne, które pojawią się na Twoim dachu. Chcemy, żeby jak największa liczba Polaków mogła odczuć finansową ulgę po przejściu na energię słoneczną, nie oszczędzając na jakości instalacji fotowoltaicznej.

Od 2016 roku wykonaliśmy tysiące instalacji paneli słonecznych w Europie. Otovo tworzą inżynierowie, programiści, konsultanci oraz inni eksperci z Oslo, Sztokholmu, Paryża i Madrytu a teraz również Warszawy, których celem jest uczynienie Otovo europejskim liderem w branży fotowoltaiki.

Otovo założyli w styczniu 2016 roku Andreas Thorsheim, Simen Fure Jørgensen, Lars Syse Christiansen i Andreas Bentzen. W pierwszym roku swojego istnienia firma Otovo stała się liderem na rynku norweskim, sprzedając panele słoneczne dla domów jednorodzinnych. Potem weszliśmy na rynek szwedzki, francuski oraz hiszpański. Otovo ma solidne podstawy finansowe i wsparcie największych skandynawskich inwestorów, takich jak szwedka firma Axel Johnson, fundusz emerytalny KLP i norweski rządowy fundusz klimatyczny Nysnø.

You can read more about us on the Otovo blog.

Moja strona
Blog Otovo
Polityka prywatnościWarunki współpracy

© Otovo Sp. z o.o. 2021