Fotowoltaika Bydgoszcz – montaż paneli i instalacji na terenie miasta Bydgoszcz i okolic

Kalkulator fotowoltaiki w Bydgoszczy

Montaż paneli fotowoltaicznych w Bydgoszczy i okolicach

solar panels on roof

Mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach? A może prowadzisz tam własną firmę? Zapewne w jednym i drugim przypadku szukasz różnych sposobów na obniżenie kosztów życia i stale rosnących rachunków. Mamy dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązanie, przynajmniej jeśli chodzi o energię elektryczną. Zapewne domyślasz się już, o co chodzi. Tak! Zainstaluj własną fotowoltaikę i ze zdumieniem obserwuj, jak wiele możesz zaoszczędzić i zyskać. Tylko fotowoltaika!

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę w Bydgoszczy?

Bydgoszcz do stolica województwa kujawsko-pomorskiego, bardzo duże i malownicze miasto, bogate w wielowiekową tradycję, położne nad Brdą, Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim. Do najważniejszych punktów miasta należy zdecydowanie Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Dużo zielonych terenów, największy park miejski w Polsce (w końcu to Kujawy), prężnie rozwijająca się gospodarka i biznes, korzystne ceny nieruchomości – wszystko to sprawia, że Bydgoszcz przyciąga i zatrzymuje na dłużej stałych mieszkańców oraz inwestorów. Także systemy fotowoltaiczne sprawdzą się tu doskonale. Średnia roczna temperatura to 9,2 stopnia Celsjusza, a nasłonecznienie 1237 kWh/m2.

Fotowoltaika w Bydgoszczy – zakup, a może leasing?

Prowadząc własną firmę w Bydgoszczy, warto zainteresować się fotowoltaikę. W ten sposób z jednej strony możemy sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, a z drugiej stworzyć korzystny wizerunek proekologicznej, idącej z duchem czasu firmy. Warto wiedzieć, że nawet nie dysponując w danej chwili środkami przeznaczonymi na taką inwestycję, nie musimy z niej rezygnować, ani zwlekać w oczekiwaniu na zebranie brakujących funduszy. O wiele lepiej zawiązać opłacalną umowę leasingową! Tak, w leasing można wziąć nie tylko służbowy samochód, ale także inne przedmioty i projekty, w tym właśnie nowoczesną fotowoltaikę. Comiesięczna rata leasingowa nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla firmowych wydatków, a po zakończeniu umowy, fotowoltaika będzie generowała wyłącznie zyski. Warto także zdawać sobie sprawę, że raty leasingowe można doliczyć do kosztów uzyskania przychodu i odliczyć od podatku! U nas w Otovo, w przypadku zawarcia umowy leasingowej otrzymasz aż 20 lat gwarancji na swoją fotowoltaikę!

Fotowoltaika Bydgoszcz – czy to opłacalna inwestycja?

Czy warto założyć fotowoltaikę? Sprawdźmy, jakie są jej najważniejsze zalety w pigułce! Przede wszystkim dzięki takiemu rozwiązaniu możesz obniżyć koszty energii elektrycznej od 90 do nawet 100% w skali roku. Stajesz się całkowicie niezależny od zewnętrznego dostarczyciela prądu, a co za tym idzie od wahań cenowych oraz przerw w dostawie prądu. Montaż fotowoltaiki znacząco zwiększy wartość Twojej nieruchomości w przypadku ewentualnej sprzedaży. Możesz skorzystać z korzystnych ulg, dofinansowań i programów, dzięki czemu początkowe koszty znacznie się obniżą (m.in. ulga termomodernizacyjna, ulga inwestycyjna). Taki sposób pozyskiwania energii jest korzystniejszy dla środowiska niż ten tradycyjny, stosowany od pokoleń. Emitowana jest znacznie mniejsza ilość szkodliwych substancji, w tym dwutlenku węgla, a same panele fotowoltaiczne można w przyszłości poddać recyklingowi. To duży krok, większa odpowiedzialność i bycie bardziej eko. Nawet do czyszczenia fotowoltaiki nie trzeba stosować silnych, chemicznych środków czystości – z większością zabrudzeń bezproblemowo radzi sobie padający deszcz.

Dlaczego Otovo?

Otovo to firma międzynarodowa, która ma na swoim koncie wiele realizacji fotowoltaicznych zarówno w Polsce, jak i w Europie, gdyż działa w tej branży już od blisko 6 lat. Korzystamy wyłącznie z usług wykwalifikowanych monterów, posiadających niezbędne kursy oraz certyfikaty. Przed oddaniem projektu gruntownie sprawdzamy wszystkie parametry, aby mieć pewność, że zlecona przez nas instalacja spełnia w 100% wszelkie normy i okaże się jak najbardziej efektywna. Zachęcamy do kontaktu przez naszą stronę internetową – za pomocą czatu, maila, telefonicznie bądź osobiście. W razie ewentualnych awarii, czy usterek możesz w każdej chwili zwrócić się do nas o pomoc. To, że zakończyliśmy dany projekt, nie oznacza bowiem dla nas, że zostawiamy klienta samemu sobie. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji. Oferujemy zarówno możliwość kupna, jak i leasingu fotowoltaiki w ramach comiesięcznej substytucji. Nie przepłacaj dłużej za prąd elektryczny. Postaw na fotowoltaikę, a przekonasz się, że rachunki za prąd nigdy więcej nie będą wzbudzały w Tobie żadnego niepokoju.


Logo Otovo
Moja strona
Blog Otovo
Polityka prywatnościWarunki współpracy

© Otovo Sp. z o.o. 2022