Wiedza na temat fotowoltaiki i instalacji fotowoltaicznych

Nieczęsto zdarza nam się poruszać na blogu temat współpracy z partnerami, w ramach dzisiejszego artykułu jednak chcielibyśmy zmienić ten stan rzeczy i podzielić się ważną dla naszych klientów informacją.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Otovo jako jedna z nielicznych firm otrzymało akredytację serwisu Enerad nie tylko jako lider rynku fotowoltaiki, ale również jako firma godna zaufania. Wyróżnienie to cieszy nas tym bardziej, że satysfakcja naszych klientów i jak najwyższy poziom oferowanych usług to jedna z rzeczy, z których w Otovo jesteśmy najbardziej dumni.

Dlatego też w ramach dzisiejszego artykułu chcemy podzielić się z czytelnikami naszego bloga oraz naszymi klientami przydatnymi informacjami na temat samego portalu, jak i programu akredytacji. Omówimy więc pokrótce profil portalu, typ treści jakie mogą znaleźć na nim osoby zainteresowane szeroko pojętą branżą energetyczną oraz więcej informacji na temat programu akredytacyjnego.


Wycena fotowoltaiki w 3 minuty

Kilka słów o portalu Enerad.pl


Enerad.pl jest pierwszą w Polsce porównywarką cen energii. Osoby zainteresowane tym tematem znajdą tam, między innymi, oferty różnych firm, informacje o dostępnych produktach i usługach czy też aktualności z branży. Innymi słowy, celem portalu jest dostarczenie swoim użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących nie tylko samej branży energetycznej, ale również możliwości jak największej optymalizacji kosztów związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej. Zarówno w kontekście gospodarstw domowych, jak i firm.

Aktualności, rankingi, opinie i wiele więcej

Poza działem Aktualności, na portalu użytkownicy zainteresowani branżą OZE mają również dostęp do katalogu firm, w którym znajdują się podstawowe informacje o danym przedsiębiorstwie, świadczonych usługach, a także zweryfikowane opinie użytkowników. Jeśli chodzi zresztą o naszą firmę, jesteśmy dumni z pozytywnych opinii jakie wystawili nam nasi klienci i dzięki którym zajmujemy jedno z czołowych  miejsc w rankingu firm fotowoltaicznych

Rankingi firm fotowoltaicznych, jak na przykład ten prowadzony przez portal Enerad.pl są niezwykle interesującą opcją dla osób zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę. Mogą one bowiem dowiedzieć się więcej na temat danej firmy, porównać oferty poszczególnych instalatorów oraz przeczytać opinie użytkowników, którzy już skorzystali z ich usług.

Jest to szczególnie istotne w branży OZE, jako że instalacja fotowoltaiki to poważna decyzja, która powiązana jest z kosztami początkowymi (chyba że decydujemy się na leasing instalacji fotowoltaicznej bez kosztów początkowych) i którą powinno podjąć się dysponując jak największą ilością informacji. 


Wycena fotowoltaiki

Program akredytacji 

Warto również wiedzieć, że portal Enerad ma swój własny program akredytacji, w którym docenia najbardziej solidne firmy, które dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz świetnej obsłudze klienta są godne polecenia oraz zaufania. Jeśli chodzi o analizowane aspekty, są to między innymi: główny zakres działalności i obszar działania firmy, ceny, ogólny opis działania oferty, dostępne gwarancje czy sposób finansowania całej inwestycji. 

Wspominamy o tym ze szczególną dumą, ponieważ Otovo jako jedna z nielicznych firm na rynku taką akredytację otrzymało, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni, jako że usługi najwyższej jakości i dbanie o klienta to jedne z głównych powodów, które motywują nas do działania.  


Podsumowując, akredytacja przyznana nam przez portal Enerad.pl jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Doceniamy fakt, iż jeden z najważniejszych polskich portali o energii postanowił nie tylko włączyć, ale i wyróżnić nas w prowadzonych i aktualizowanych na bieżąco rankingach. Dzięki temu, mamy szansę dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi wysokiej jakości i wykonanymi z troską i dbałością o klienta.


Wyceń koszt fotowoltaiki w 3 minuty
Pomyślnie zasubskrybowałeś Blog - Wszystko o fotowoltaice | Otovo.pl
Witaj ponownie! Pomyślnie zalogowano.
Świetnie! Pomyślnie zarejestrowano.
Twój link wygasł
Sukces! Sprawdź swój e-mail i kliknij link, aby zakończyć logowanie.